Techniki odmładzania, które stosuję podczas terapii Facemodeling Program:


Mioplastyka – masaż tkanek głębokich, uwolnienie blokad, napięć w strukturach powięziowych i mięśniowych; masaż mioplastyczny to intensywny zabieg przywracający napięcie i elastyczność układu mięśniowego szyi i twarzy, powstałe w wyniku procesu starzenia. Mioplastyka ze względu na efektywność porównywana jest do korekcji plastycznej, ale jest zdecydowanie mniej inwazyjna. Masaż ten jest dobrym rozwiązaniem w przypadku np. ostrzyknięcia – podtrzyma mięsień w odpowiedniej kondycji i odżywi go.

Mioplastyka VERA SKIN Therapy

Taping estetyczny – metoda wygładzania zmarszczek i zmniejszenia obrzęków twarzy, wspierająca lifting twarzy, pomagająca zniwelować napięcia mięśniowe, zastoje limfatyczne w obszarze twarzy, szyi, dekoltu.

Taping estetyczny VERA SKIN Therapy

Osteoplastyka – stosowana dla poprawy mobilności układu kostno – mięśniowego; nadaje utraconą elastyczność kościom czaszki i twarzoczaszki, likwiduje nieprawidłowe siły fizyczne oddziałujące w tym obszarze.

Osteoplastyka VERA SKIN Therapy

Akupresura  – naturalny sposób zachowania młodości; polega na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu lub opukiwaniu określonych miejsc na ciele człowieka. To stymulacja punktów witalnych, która ułatwia przepływ i harmonizuje energię w tkankach.

Akupresura VERA SKIN Therapy

Interplastyka – wewnętrzny twarzowy masaż twarzy/rehabilitacja twarzy; rewitalizacja najgłębiej położonych tkanek twarzy. Stosowana jest w terapii rehabilitacyjnej ponieważ pozwala na głęboki i obustronny dostęp do tkanek.

Interplastyka VERA SKIN Therapy

Kapilaroterapia  – masaż próżniowy/terapia szklanymi bańkami dla usprawnienia drenażu limfatycznego.