Nazywam się Dorota Maliszewska. Jestem neurologopedą, terapeutą SI, w przeszłości także nauczycielem akademickim. Od kilkunastu lat w mojej pracy wykorzystuję różnego rodzaju masaże: masaż logopedyczny, masaż Shantala, ustno-twarzową terapię regulacyjną według Castillo Moralesa. Od zawsze bliskie mi było holistyczne podejście do człowieka, zawsze preferowałam naturalne metody leczenia i dbania o wygląd.

Dorota Maliszewska

Wreszcie na swojej drodze spotkałam Anetę Hregorowicz-Gorlo, która stworzyła i opracowała masaż twarzy, łączący w sobie wiele unikalnych technik stymulujących, niepotykanych nigdzie indziej – Facemodeling Program. Jest to nowatorski, wielotkankowy i wielopłaszczyznowy program łączący w sobie osteoplastykę, kapilaroterapię, mioplastykę, masaż interplastyczny, akupresurę i kinesiotaping estetyczny. Osobiście nazywam go „Fontanną młodości”. Zachwyciła mnie ta w pełni naturalna metoda odmładzania i modelowania twarzy.

VERA SKIN Therapy dedykuję zarówno kobietom, jak i mężczyznom, chcącym zadbać o zdrowie swojego organizmu, o usunięcie  z niego toksyn, o świeży, młody wygląd i dobre samopoczucie. 

VERA SKIN Therapy to także miejsce dla osób szukających wsparcia leczenia ortodontycznego i stomatologicznego, osób przed i/lub po zabiegach medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej twarzy i piersi, kobiet po porodzie poprzez cesarskie cięcie. 

Przeprowadzane w VERA SKIN manualne terapie twarzy  przygotowują tkanki do planowanych zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej oraz przyspieszają proces rekonwalescencji pozabiegowej.

Dzięki zastosowaniu naturalnych technik modelowania i odmładzania twarzy przywracam tkankom ciała ich zdrowie i fizjologiczną harmonię, w wyniku czego wydobywam drzemiące w nim naturalne, prawdziwe piękno. Bo VERA znaczy prawdziwa, a w prawdzie tkwi piękno…